Art Dental

Pacjenci głownie Ci odrobinę starsi którzy muszą korzystać z uzupełnienia całkowitego w postaci protez skarżą się na ich niefunkcjonalność, która przejawia się w ruchomości takiego uzupełnienia – gdy mówią, jedzą, śmieją się a nawet gdy śpią. Taki stan rzeczy źle wpływa na samopoczucie, ale i na zdrowie. Często bóle głowy które wywołują niedopasowane uzupełnienia które powodują zanik podłoża kostnego oraz destrukcje stawów skroniowo-żuchwowych. Ruchome protezy uciskają i ocierają miękkie tkanki w jamie ustnej, wywołując tym samym zakażenia i zapalenia. Wpływa to również na monotonię diety, ponieważ często posiadacze protez wykluczają ze swojej diety surowe warzywa i owoce, ponieważ nie mogą ich przeżuć.

Całkowite bezzębie to nie tylko problem estetyczny, ale również zaburzenie swobodnego funkcjonowania przez brak możliwości spożywania posiłków. Oprócz miażdżenia i przeżuwania pokarmu zęby pełnią istotną rolę w procesie mowy, odpowiadając wraz z językiem i ustami za prawidłową wymowę głosek. Używanie ich z uwagi na specyfikę tego uzupełnienia często również zmusza pacjentów do stosowania kleju do ich mocowania co jest zarówno uciążliwe jak i krępujące.

Z uwagi na wszystkie te niedogodności w światowych trendach mówi się o potrzebie unieruchomienia proteaz po poprzez wykorzystanie implantów.

Nowoczesne rozwiązanie z wykorzystaniem protezy opiera się na wszczepieniu pacjentowi w zależności o potrzeb 2-4 implantów. Dzięki takiej ilości jest ona nie tylko wygodna i estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna.

Takie rozwiązanie pozwala na:

  • Szybką poprawę jakości życia osób z bezzębiem
  • Jest to najtańsze rozwiązanie z zakresie uzupełnieniach na implantach
  • Zahamowanie zaniku kości poprzez wyeliminowanie protezy osiadającej
  • Utrzymanie gęstości kości szczęki pozwala utrzymać młody profil twarzy
  • Zabieg o dużej dostępności dzięki wyeliminowaniu większości przeciwwskazań ( w tej chwili nawet osoby po terapiach antynowotworowych mogą wszczepiać implanty).

Wszczepienie już 2 implantów w żuchwie i 4 w szczęce górnej powoduje poprawę komfortu żucia i pewności utrzymania protez na swoim miejscu.

  • Protezę wspartą i mocowaną na implantach (za pomocą zatrzasków) lub przykręcaną do implantów na stałe zakłada się po zakończeniu procesu osteointegracji, czyli wygojeniu dziąseł i całego przyzębia po wszczepieniu 2-4 implantów.
  • Proteza na zatrzaskach może być zdejmowana w każdym momencie.
  • Utrzymanie higieny protezy opartej na implantach jest łatwe, wystarczy szczotkowanie i regularne wizyty kontrolne u stomatologa.

Pamiętać jednak należy, że to lekarz prowadzący leczenie w oparciu o diagnostykę zawsze podejmuje ostateczną decyzje o liczbie implantów, aby efekt leczenia był prawidłowy.

Tylko Ty i Twój lekarz będzie wiedział, że piękny uśmiech zawdzięczasz implantom :)

PROMOCJA NA PROTEZY NA IMPLANTACH

CENA CZĘŚCI CHIRURGICZNEJ NA IMPLANTACH W SYSTEMIE TAV DENTAL

NA 2 IMPLANTACH 4 000 ZŁ

NA 4 IMPLANTACH 8 000 ZŁ

 

CENA CZĘŚCI PROTETYCZNEJ NA IMPLANTACH

PROTEZA NA MOCOWANA NA 2 IMPLANTACH – 3 000 ZŁ

PROTEZA NA MOCOWANA NA 4 IMPLANTACH – 4 500 ZŁ

KOMPLETNY KOSZT UZUPEŁNIENIA BEZZĘBIA

CAŁOŚĆ PROTEZA I 2 IMPLANTY - 7 000 ZŁ

CAŁOŚĆ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH - 12 500 ZŁ

Protezy na implantach
Protezy na implantach
Protezy na implantach
Protezy na implantach
Protezy na implantach
Protezy na implantach

Umów się na wizytę
Ostateczny termin wizyty zostanie potwierdzony przez recepcję.

Informacje RODO

Udogodnienia

Wifi

Szczoteczki i woda

TV i prasa

Płatność kartą

Powiadomienia SMS

Klimatyzacja

Art Dental City © 2020 by MEG | Polityka prywatności